Pradėkite kelionę lengvai ir ramiai. Mes pasirūpinsime, kad jūsų automobilis būtų saugioje vietoje, o jūs – laisvi naujiems įspūdžiams.
atsiliepimai
Very good and pleasant experience! The cars are clean, well-maintained, and in excellent technical condition. The service is professional and friendly – the staff explained everything clearly and were very helpful. Everything went smoothly and quickly. I highly recommend “Admita”...Rodyti daugiau
Very good and pleasant experience! The cars are clean, well-maintained, and in excellent technical condition. The service is professional and friendly – the staff explained everything clearly and were very helpful. Everything went smoothly and quickly. I highly recommend “Admita” to anyone looking for reliable and friendly car rental service! Rodyti mažiau
Good help from the staff. We got a nice car. What I didn’t like was that we need to take an additional insurance. It looked like it was compulsory. We already had an insurance from booking.com now we had double...Rodyti daugiau
Good help from the staff. We got a nice car. What I didn’t like was that we need to take an additional insurance. It looked like it was compulsory. We already had an insurance from booking.com now we had double and paid double… Rodyti mažiau
Всем привет. Супер компания,отличные цены.парень на регистратуре агонь.лучший работник, обслуживание очень быстро.машину получил за 5 минут. Предложил функцию оплата топлива заранее, очень удобная.молодцы.думаете о клиентах.еще раз убедился что ADMITA лучшая компания в мире.всем рекомендую.вся команда молодцы и профессионалы.теперь ещё удобней.офис...Rodyti daugiau
Всем привет. Супер компания,отличные цены.парень на регистратуре агонь.лучший работник, обслуживание очень быстро.машину получил за 5 минут. Предложил функцию оплата топлива заранее, очень удобная.молодцы.думаете о клиентах.еще раз убедился что ADMITA лучшая компания в мире.всем рекомендую.вся команда молодцы и профессионалы.теперь ещё удобней.офис прямо в аэропорту.большое спасибо. Вы номер один.успехов в бизнесе,до скорых встреч.Дмитрий.машина была новая. Rodyti mažiau
Very bad experience. Was asked to pay additional fee for cleaning a car - which was not mentioned in car rental conditions. Some parts of the car were not clean upon pick up.
Labai patiko, labai pigiai greitai išsinuomoavau beveik nauja automobilį. Depositas buvo tik 300 eurų kurį be jokių problemų po 3 savaičių grąžino i mano banko sąskaitą. Būtinai ir vėl iš čia issinomuosiu automobilį.
Viskas super. Automobilis tvarkingas tiek išore tiek viduj.le. Iš techninės būklės važiuoti buvo komfortiška,kas liečia technologijas viskas veikia kas turi veikti. Būtinai nuomuosiuosi dsr kartą
Susisiekite su mumis – mielai padėsime! Arba pasinaudokite Dažniausiai užduodamais klausimais (DUK), kur rasite atsakymus į populiariausius klausimus.